MIRË SE VINI TEK

CENTRAL PARK HOTEL

RRETH NESH

Central Park

I vendosur në Ksamil, 5 minuta në këmbë nga plazhi i Ksamilit, Ksamil Central Park Hotel ofron akomodim me një kopsht, parkim privat falas, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një tarracë. Me WiFi falas, ky hotel me 4 yje ofron shërbim në dhomë dhe recepsion 24 orë. Prona ka një ATM, dhe këmbim valutor për mysafirët.
Në hotel çdo dhomë është e pajisur me kondicioner, një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë, një banjo private, çarçafë krevati, peshqir dhe një ballkon me pamje nga qyteti. Çdo dhomë përfshin enë për çaj, ndërsa dhomat e zgjedhura përfshijnë një kuzhinë me frigorifer. Dhomat gjithashtu përfshijnë dhe një dollap.

MË SHUMË

AKOMODIMI

Sepse Komoditeti Është Më I Rëndësishëm

Dhomat

FACILITETET

Çfarë Ne Ofrojmë

PARKIM FALAS

WIFI FALAS

RESTORANT

DHOMA FAMILJARE

DHOMA JO DUHANPIRËSE

LOKAL

DËSHMITË

Çfarë Thonë Të Ftuarit Tanë

5.0

Hotel i lezetshëm në një vend të mrekullueshëm për të shëtitur nëpër Ksamil. Stafi ishte jashtëzakonisht miqësor dhe mëngjesi i përfshirë ishte i shkëlqyeshëm.

Amy
SHBA

5.0

Stafi ishte i jashtëzakonshëm. Ata ishin gjithmonë të etur për të ndihmuar. Hoteli ishte mjeshtërisht i pastër dhe i qetë.

Marenglen
SHBA

5.0

Vendndodhja e shkëlqyer, parking privat, i sigurt dhe falas, dhoma të pastra dhe të bollshme, staf miqësor, fëmijët shijuan Netflix, gjithçka që ju nevojitet për një pushim të suksesshëm.

Dana
Romani

Shijoje Diten.