Rreth Nesh

Rreth Nesh

central park

I vendosur në Ksamil, 350 m larg plazhit të Ksamilit, Ksamil Central Park Hotel ofron akomodim me restorant, parking privat falas, bar dhe sallë pritjeje të përbashkët. Çdo akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga qyteti, dhe të ftuarit mund të shijojnë aksesin në një kopsht dhe në ambientet e Barbecue. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Në hotel çdo dhomë është e pajisur me ajër të kondicionuar, një tavolinë, një TV me ekran të sheshtë, një banjo private, liri krevati, peshqir dhe një oborr spanjol me pamje nga kopshti. Të gjitha njësitë do të ofrojnë mysafirët me një gardërobë dhe një kazan.

Një mëngjes kontinental ofrohet çdo ditë në Ksamil Central Park Hotel.

Akomodimi ofron shesh lojërash për fëmijë.

Hoteli Ksamil Central Park ofron një shërbim hekurosjeje, si dhe pajisje biznesi si faks dhe fotokopje.

Plazhi Coco është 650 m nga hoteli, ndërsa Plazhi Bora Bora është 650 m larg.

Pajisjet

Objektet e krijuara për të jetuar me gëzim.

4.0
4/5
Vendndodhja perfekte. Mëngjesi është shumë i mirë. Pronarët janë shumë të mirë dhe hoteli është shumë miqësor.
Catarina
Portugal
5.0
5/5
Gjithçka ishte thjesht perfekte, do të kthehemi përsëri,,,
Julitta
Germany
5.0
5/5
Dhomë e pastër, staf i dobishëm. Mëngjesi i këndshëm i servirur në barin e jashtëm.
Juliusz
Poland
sqAlbanian