Rreth Nesh

central park

I vendosur në Ksamil, 350 m larg plazhit të Ksamilit, Ksamil Central Park Hotel ofron akomodim me restorant, parking privat falas, bar dhe sallë pritjeje të përbashkët. Çdo akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga qyteti, dhe të ftuarit mund të shijojnë aksesin në një kopsht dhe në ambientet e Barbecue. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

lehtësira

cfare ne ofrojmë

Parkim falas
imternet falas
Restorant
Dhoma familjare
Dhoma jo duhanpirëse
lokal

kënaquni...

dëshmitë

çfarë thonë të ftuarit tanë

5.0
4.5/5
Hotel i lezetshëm në një vend të mrekullueshëm për të shëtitur nëpër Ksamil. Stafi ishte jashtëzakonisht miqësor dhe mëngjesi i përfshirë ishte i shkëlqyeshëm.
Amy
United States
5.0
5/5
Stafi ishte i jashtëzakonshëm. Ata ishin gjithmonë të etur për të ndihmuar. Hoteli ishte mjeshtërisht i pastër dhe i qetë.
Marenglen
United States
5.0
5/5
Vendndodhja e shkëlqyer, parking privat, i sigurt dhe falas, dhoma të pastra dhe të bollshme, staf miqësor, fëmijët shijuan Netflix, gjithçka që ju nevojitet për një pushim të suksesshëm
Dana
Romania

shijoje diten.

sqAlbanian